Een paars punt tegen grensoverschrijdend gedrag

Het Collecti.e.f 8 maars richtte een “safer zone” in, zodat vrouwen zich veilig kunnen voelen tijdens feestelijke evenementen als Doudou. (Foto Solidair)
Het Collecti.e.f 8 maars richtte een “safer zone” in, zodat vrouwen zich veilig kunnen voelen tijdens feestelijke evenementen als Doudou. (Foto Solidair)

Reageren op dit artikel? Mail naar redactie@solidair.org.

Activist en rapper Youssoupha komt over een paar weken naar ManiFiesta.

Een film over Che Guevara lag mee aan de basis van haar keuze om huisarts te worden.

De Arizona-regering kondigt een reeks brute aanvallen aan op onze rechten. De bezorgdheid bij de bevolking groeit. Een van de dingen waar mensen zich kwaad om maken, is ons pensioen. Om te weten wat er voor deze belangrijke sociale verworvenheid op het spel staat, vragen we Kim De Witte, pensioenspecialist van de PVDA, om licht op de zaak te werpen.

Op 6 en 9 augustus 1945, aan het einde van de Tweede Wereldoorlog, bombarderen de Verenigde Staten de Japanse steden Hiros

Op 22 juni was de internationale vredesbeweging massaal aanwezig in Den Haag, waar een paar dagen later de Navo-top plaats

In 2014 stond hij al een eerste keer op ManiFiesta. Dit jaar prijkt zijn naam opnieuw prominent op de affiche.

De Arizona-regering voert haar offensief tegen onze openbare diensten op. Maar het verzet organiseert zich.

De Pioniers hebben wat te vieren dit jaar. De jeugdbeweging van de PVDA bestaat immers 50 jaar.

Magazine