Naar de splitsing van het land? (2/2) Waarom het confederalisme niet goed is voor u

"Vier minister van Milieu en geen klimaatplan", dat hoorde en zag je vaak op de jongerenbetogingen voor het klimaat. Daarmee viseerden ze de inefficiëntie van de separatistische logica. (Foto Solidair)
"Vier minister van Milieu en geen klimaatplan", dat hoorde en zag je vaak op de jongerenbetogingen voor het klimaat. Daarmee viseerden ze de inefficiëntie van de separatistische logica. (Foto Solidair)

Reageren op dit artikel? Mail naar redactie@solidair.org.

Alle triomfantelijke verklaringen van Trump ten spijt, komt de vrede in Oost-Congo niet dichterbij.

Vannacht onderschepte Israël illegaal een tweede flotilla dat in internationale wateren op weg was naar Gaza.

Afbraak van pensioenen en openbare diensten, aanvallen op de koopkracht en de rechten van de werkende klasse ...

Het netwerk Éconosphères onthult een explosieve groei van overheidssteun aan winstgevende particuliere ondernemin

Het idee dat kapitalisme, liberale democratie en markteconomie een niet te verleggen horizon vormen, wordt voortdurend her

Belgische sportliefhebbers zagen hoe Remco Evenepoel zich in Rwanda naar een nieuwe en mooie overwinning fietste.

De snel oprukkende militarisering van Europa was op ManiFiesta een prominent thema.

Activist en rapper Youssoupha komt over een paar weken naar ManiFiesta.

Een film over Che Guevara lag mee aan de basis van haar keuze om huisarts te worden.

Magazine