Hoe de werknemers van Ryanair CEO Michael O'Leary op de knieën dwongen
Joao Filipe: "Natuurlijk moeten we met Ryanair aan tafel zitten, maar niet zonder strijd. Of we vechten tegen hen of we zullen in hun val lopen." (Foto Solidair, Sander Claessens)
Donald Trump laat niet alleen buiten de grenzen van de VS burgers vermoorden. Ook in eigen land geeft hij opdracht voor een jacht op migranten. Boeren, bouwvakkers, restaurant- en hotelmedewerkers, … De vervolging is gericht op mensen in de volkswijken. Maar zij verdedigden zich. Zoals in Minneapolis, het epicentrum van het volksverzet.
Op 8 mei 1945 capituleerde nazi-Duitsland. Deze dag waarop het fascisme overwonnen werd, een strijd waarvoor miljoenen mensen hun leven gaven, wordt in verschillende landen nog altijd herdacht. In België is het echter geen officiële feestdag meer. Terwijl het “beest” opnieuw aan kracht wint, staat de 8 Meicoalitie op om hier iets aan te doen.