Zo schrijven multinationals hun eigen belastingwetten
Voor hij minister werd, was Didier Reynders bestuurder van het coördinatiecentrum van multinational Carmeuse (van de schatrijke familie Collinet). Hij heeft dus wel voeling met de belangen van multinationals. (Foto IAEA / Flickr)
De regering van Emmanuel Macron wil de pensioenleeftijd optrekken en het pensioenbedrag verlagen. De werkende klasse gaat de strijd aan en organiseert zich in de grootste sociale beweging van de afgelopen dertig jaar. Catherine Perret (CGT) geeft tekst en uitleg.
‘Negotiate Peace’, zo heet de nieuwe campagne van intal. De Belgische internationale solidariteitsorganisatie wil in oorlogstijd de stem van het vredeskamp laten horen. En dat ligt niet voor de hand, weet ook campagneverantwoordelijke Nicolas Pierre.