Voor acteur Danny Glover zijn de vakbonden het “Lethal weapon” van de arbeiders

Danny Glover met de linkse senator Bernie Sanders tijdens diens campagne om tot presidentskandidaat verkozen te worden. (Foto Sterling Munksgard)
Danny Glover met de linkse senator Bernie Sanders tijdens diens campagne om tot presidentskandidaat verkozen te worden. (Foto Sterling Munksgard)

Reageren op dit artikel? Mail naar redactie@solidair.org.

Honderden mensen uit alle hoeken van de wereld gingen de zee op om de blokkade van Gaza te doorbreken. Ze werden in internationale wateren illegaal gearresteerd door het Israëlische leger. Maar hun actie heeft het belangrijkste doel bereikt: de focus op Gaza houden. Hanne Bosselaers, huisarts bij Geneeskunde voor het Volk (GVHV), was aan boord. Ze vertelt er ons alles over.

Alle triomfantelijke verklaringen van Trump ten spijt, komt de vrede in Oost-Congo niet dichterbij.

Vannacht onderschepte Israël illegaal een tweede flotilla dat in internationale wateren op weg was naar Gaza.

Afbraak van pensioenen en openbare diensten, aanvallen op de koopkracht en de rechten van de werkende klasse ...

Het netwerk Éconosphères onthult een explosieve groei van overheidssteun aan winstgevende particuliere ondernemin

Het idee dat kapitalisme, liberale democratie en markteconomie een niet te verleggen horizon vormen, wordt voortdurend her

Belgische sportliefhebbers zagen hoe Remco Evenepoel zich in Rwanda naar een nieuwe en mooie overwinning fietste.

De snel oprukkende militarisering van Europa was op ManiFiesta een prominent thema.

Activist en rapper Youssoupha komt over een paar weken naar ManiFiesta.

Magazine